Polskie forum Live for Speed
Forum Polskiego Portalu Live for Speed

Pomoc i porady - Has這 gry jest nieprawid這we

furiousman - 08 Sie 2009 11:56
Temat postu: Has這 gry jest nieprawid這we
chcia貫m po d逝giej przerwie zagra sobie zn闚 w lfs a tu taka niespodzianka przy pr鏏ie wy鈍ietlenia listy serwer闚: "Has這 gry jest nieprawid這we"
Co to znaczy? kto mi skrad konto? czy mo瞠 co zie zmieni這 w lfs przez ostatnie p馧 roku? Jestem ostatnio nie na bie膨co

Malpiszonek - 08 Sie 2009 12:00

Ktos skradl Ci konto.
W!ciu - 08 Sie 2009 12:02

Spr鏏uj zmieni has這 do gry na www.lfs.net, chyba, 瞠 tam te nie mo瞠sz wej嗆 [zalogowa si獧.
mreq - 08 Sie 2009 12:04

Zr鏏 kopie zainstaluj od nowa i odblokuj.
furiousman - 08 Sie 2009 12:09

na lfs.net tez nie mog si zalogowa. pr鏏y odblokowania nic nie daj
W!ciu - 08 Sie 2009 12:11

Skorzystaj z tego -->
http://forum.liveforspeed.pl/viewtopic.php?t=5464
@EDIT:
Do e-mail?

furiousman - 08 Sie 2009 12:18

dzi瘯i za szybk odpowied ale widz 瞠 problem jest troch bardziej zaawansowany. nie tylko dost瘼 do konta lfs skradziono....
Zonda - 08 Sie 2009 12:54

S逝chaj Furious... Jedna zasada... je瞠li mo瞠sz zalogowa si na strone to zmie has這 do gry... Je瞠li nie to mam pytanie.... Masz gdzie mo瞠 wiadomo嗆 o zakupie LFS-a ? (E-Mail) Chodzi mi dok豉dnie o numer klienta LFS, kt鏎y jest zawsze podawany przy zakupie... EG..

LFSXXXXXXXXX

Je瞠li tak to na tej podstawie piszesz maila do devs i oni resetuj has這 i masz na to oko這 jednego dnia by je zmieni... Ja bym proponowa natychmiast, bo kto mo瞠 zn闚 je sobie przyw豉szczy je瞠li je shackowano ;) Je瞠li nie masz zapiski to problem b璠zie jeszcze wi瘯szy :/ Przynajmniej dodam, 瞠 ja na tej zasadzie (czyt. podaniu numeru klienta) odzyska貫m dost瘼 do konta, bo kiedy te si przytrafi豉 akcja, 瞠 mi je skradziono.

Przypomnij sobie czy pocz徠ku has豉 nie u篡wa貫 od wi瘯szej czy mniejszej litery i czy nie znajdowa豉 si gdzie spacja, bo to ma te du膨 zale積o嗆.

furiousman - 08 Sie 2009 01:07

problem jest o tyle wi瘯szy ze has這 do email tez jest zmienione. ostatnio jestem ma這 lubiany przez pewno osoby
Zonda - 08 Sie 2009 01:09

A numer klienta LFS masz ?
E-mail ju nie tyle wa積y... Podasz im, 瞠 na e-mail r闚nie shackowano dost瘼.. :bezradny:

dzban - 08 Sie 2009 02:05

Napisz do victora na ircu, zada Ci pare pytani (data urodzenia data kupna licki imie nazwisko itp.) i odzyskasz licke. Ostatnio tez mi sie ktos wlamal do konta lfs i do poczty.
Chris_D - 08 Sie 2009 03:04

Tez mialem taki problem ale zresetowano mi konto wiec tak jak koledzy u gory mowia tak zrobi i szybko zmien has這 pamietaj zeby dac bardzo skompilkowane cyferki literki itp.
kykec - 08 Sie 2009 04:15

Jakim cudem tyle w豉m闚 jest? Te same has豉 wsz璠zie macie czy jak? No bo rozumiem, 瞠 jedno has這 to mo積a zgadn望 ale nie tyle.
A mo瞠 mo磧iwe jest u篡cie jakiego programu co metod pr鏏 i b喚d闚 "zgaduje has這"? Online to pewnie strasznie d逝go by musia這 trwa takie hackowanie. Sorry, ale tyle skradzionych kont 鄉ierdzi mi czym grubszym ni szczeniackie wyg逝py nastolatk闚. :hmm:

Chris_D - 08 Sie 2009 05:22

Nie wiem jak to jest... Jak mi skradziono to koles somie normalnie na mojej licencji smigal na serwerach s2 nawet go Ponczak widzial i naklnal na niego :smt003 Dzieki pewnej osobie z forum odzyskalem konto ktorej jestem bardzo wdzieczny. Hasla nie mialem prostego ale jak juz mi raz hakneli to teraz mam o wiele trudniejsze i dluzsze. Ale bylem wystraszony i spanikowany na szczescie odzyskalem i tak zycze Furiousman'owi.
Chudy_2001 - 09 Sie 2009 09:42

mi w miesi帷u przychodzi這 oko這 2-3 przypomnie has豉 na e-mail
kykec - 09 Sie 2009 05:14

Ja nie mia貫m ani razu takiej sytuacji i obym nigdy nie mia. Jedyne co mi przychodzi這 to informacja o u篡tym kluczu, gdy odblokowywa貫m LFSa.
dzban - 09 Sie 2009 06:58

Ja nie wiem, dalej w lfsie moglem grac ale nie moglem sie zalogowac na lfsnet itp i na poczte.
Pietter - 09 Sie 2009 08:56

mi ostatniego casu 2 razy przyszlo przypomnienie na maila :smt012 na szczescie haslo nie jest takie proste :smt077
furiousman - 10 Sie 2009 08:17

moje has這 tez nie by這 proste i z豉manie go metoda brutal force zaj窸o by du穎 czasu. wymy郵enie go z g這wy by這 nie mo磧iwe...

zastanawia mnie to 瞠 mam nadal wszystkie tory i auta

Micno - 10 Sie 2009 10:02

Tory i samochody po prostu zosta造 odblokowane, kiedy Twoja licencja dzia豉豉, a tryb single player, w przeciwie雟twie do multiplayera, nie sprawdza na bie膨co czy ca造 czas jest ona aktywna. Dla gry pojedynczej jest wa積e, 瞠 kiedy by豉 licencja i dop鏦i sam nie zrobisz downgrade'u na demo, b璠ziesz posiada trasy i samochody.
furiousman - 19 Sie 2009 08:51

uda這 mi sie odzyska dost瘼 swojego email ale niestety zosta on wyczyszczony ze wiadomo軼i. jedyne co mam to jeden email to jeden z zesz貫go roku o odblokowaniu lfs po formacie :smt012 a i mog poda dat zakupu lfs. da sie co zrobi z tym?

PS. widzia kto gracza o lfsw: furiousman w ostatnim czasie?

MaTiMa - 25 Sty 2011 05:25

nie wiem czy tworzy nowy temat o tym samym problemie wi璚 napisze tutaj.

:smt013 :smt013 :smt013 R闚nie mam identyczn sytuacje, 瞠 jaki kto mi podw璠zi konto :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

chc帷 przypomnienie konta zrobi na lfs.net jest napisane, 瞠 nie ma mojego maila w bazie danych !!

Wysy豉貫m ju ze 5-6 maili na podany mail zarzadu LFS ale jako sie widocznie nie kwapi z odblokowaniem :smt021

co dalej mog zrobi ? kto to ten "victor na ircu" ?? jaki kontakt mo瞠 kto poda do Niego ??

by豚ym wdzi璚zny za pomoc :smt030

P.S. aha, je郵i kto sie podszywa pode mnie ( nick = MaTiMa ) to prosz o poinformowanie kogo trzeba.

macfil - 03 Lut 2011 12:11

MaTiMa napisa/a:
nie wiem czy tworzy nowy temat o tym samym problemie wi璚 napisze tutaj.

:smt013 :smt013 :smt013 R闚nie mam identyczn sytuacje, 瞠 jaki kto mi podw璠zi konto :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

chc帷 przypomnienie konta zrobi na lfs.net jest napisane, 瞠 nie ma mojego maila w bazie danych !!

Wysy豉貫m ju ze 5-6 maili na podany mail zarzadu LFS ale jako sie widocznie nie kwapi z odblokowaniem :smt021

co dalej mog zrobi ? kto to ten "victor na ircu" ?? jaki kontakt mo瞠 kto poda do Niego ??

by豚ym wdzi璚zny za pomoc :smt030

P.S. aha, je郵i kto sie podszywa pode mnie ( nick = MaTiMa ) to prosz o poinformowanie kogo trzeba.

Okay. Powiem Ci co masz robi. Wejd na translator angielsko polski i wytlumacz cala ta sytuacje. Nastepnie to przetlumacz na angielski. Teraz uwazaj. Nie wysylaj na "Contact Us" bo oni nie odpisuja na to. Wy郵ij na lfstech@lfs.net
To w ci庵u 24 godzin przyjdzie Ci odpowied.

[ Komentarz dodany przez: Zonda: Czw Lut 03, 2011 16:47 ]
Z tymi translatorami to nie bardzo, ale niech pr鏏uje.